STYLOVÁ POSILOVNA OSOBNOSTI


Vítejte ve stylové posilovně osobnosti. Rozcvičte se - zaměřte svou pozornost na věci, které chcete ve svém životě změnit. Vydýchejte se - zbavte se zakořeněných životních vzorců. Nadechněte se - a představte si, jak by měl vypadat váš spokojený, šťastný život. A KONEJTE. Zredukujte svůj stres, natankujte vnitřní harmonii a dejte se do hry s fantazií při vyjádření své jedinečnosti. Dopřejte si skvělý pocit se sebe sama. 

KLÍČOVÉ OTÁZKY - redukce stresu 

kl____ov___ot__zky


Má cesta k tomu, co v životě chcete, několik variant a přemýšlíte, jak si vybrat tu pravou? Řešíte každodenně řadu problémů a připadají vám neřešitelné? Jste stále ve stresu, vnitřní konflikty oslabují vaši imunitu a tím snižují vaši odolnost? Každý problém má své řešení, i když ne každé řešení je proveditelné. Pokud se vám nějaký problém nedaří vyřešit, jedete pravděpodobně v zajetých kolejích a děláte stále to samé. Vyzkoušejte nový přístup a podívejte se na to jinak. Překonejte svou psychickou a fyzickou setrvačnost. Nahlédněte problém tak, aby se vám nabízelo co nejvíce různých proveditelných řešení. Zaměřte svou pozornost na KLÍČOVÉ OTÁZKY, ty jsou tím správným klíčem k řešení. Bez správných otázek nedostanete potřebné odpovědi.

•individuální konzultace › výběr klíčových otázek, odpovědí a řešení toho, co vám nedá spát, s využitím karet a přerámováním problému. 

HARMONICKÉ VZKVÉTÁNÍ - rozvoj vnitřní osobnosti

harmonick___vzkv__t__n__Aby se vám ve světě, který se neustále vyvíjí, dařilo dobře, vneste si do svého života harmonii. Harmonie vede k dostatku všeho potřebného. Buďte sami sebou a žijte v souladu se svou životní rolí. A je jedno, jestli ji spatřujete v kariéře, v rodině nebo ve spojení obou. Rozpoznejte, co v životě skutečně chcete a využijte možností, které vás přivedou blíž k vašim vysněným cílům. Potenciál si nosíte v sobě. Odkryjte svůj vlastní styl a kultivujte ho. Udržujte si rovnováhu mezi svým rozumem, emocemi a instinkty. Propojíte tak svou přirozenost s magickým vyzařováním a váš život bude vzkvétat.

•individuální konzultace, skupinové workshopy › •můj životní styl - prokoukněte sami sebe aneb koho vidím a koho vnímám, když do zrcadla se dívám; •sebedůvěra - cesta na trůn jménem úspěch, spokojenost a moje životní radost; •moc archetypů a síla živlů - které, proč a jak ovlivňují můj život

ROZMANITÉ KOMBINACE - rozvoj vnější osobnosti 

rozmanit___kombinace

Podpořte svou vnější osobnost svým oblečením, zdůrazněte svou krásu či jedinečný vzhled. V přírodě najdete tisíce barevných květin, a každá je svým způsobem unikátní. Vaše osobnost je v milionu osobností taktéž jedinečná a svým způsobem důležitá. Oblečení a doplňky jsou vašimi společníky, jste s nimi každodenně v bezprostředním kontaktu. Připusťte si k tělu jen ty, co pro vás budou životní radostí a podpoří vás v tom, být sami sebou. Vybavte si šatník oblečením, které je pro vás osobně nepostradatelné. Naučte se jednotlivé kusy oblečení kombinovat a doladit vhodnými doplňky.

•individuální konzultace, skupinové workshopy › vytvoření souladu mezi vašim životním stylem a vašim oblečením vč. doplňků, nezbytný základ profesního šatníku a volnočasové oblečení, využití barev, kontrastu a pravidla zlatého řezu, umění kombinovat oblečení pro vyjádření své jedinečnosti 


....nikdy není pozdě na život podle vlastních představ.

KONTAKT:

› e-mail: matejovairena@seznam.cz

telefon: 736 677 927
› nebo využijte přihlašovací formulář níže. 


 

Nabízím:

OSOBNÍ KONZULTACE, SKUPINOVÉ KONZULTACE

místo: dle dohody

cena: podle druhu zvolené konzultace

MÁM ZÁJEM O OSOBNÍ KONZULTACI

PŘEDNÁŠKY A SEMINÁŘE

aktuální akce najdete zde

Top